Kendi üretimimiz olan kart oyunumuz için Amerika veya Kanada pazarında satıcı/distribütör arıyoruz

Emre611

Normal Üye
Katılım
22 Ağu 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Merhabalar,
Biz şirket olarak tasarımı, kurgusu ve üretimi tamamen bize ait olan kart oyunumuzun Amerika ve Kanada pazarı başta olmak üzere diğer pazarlarda da satışını hedeflemekteyiz. Ürünlerimizin perakende satış için yeni bir kanal oluşturma sürecini atlamak ve hedeflediğimiz pazarlardaki satıcılara toptan fiyatına ulaştırmak istiyoruz.

Oyunumuz Türkiye'de pek çok etkinlikte binlerce kişi tarafından deneyimlendi ve tamamı oyunu benimsedi ve beğendi. Yurtiçinde oyunun hem pazaryerlerinde hem de etkinliklerde satış süreci başladı ve oldukça ilgi görmekte.

Şuanda Amerika ve Kanada pazarı başta olmak üzere satışının gerçekleşmesi için elimizde İngilizce dilinde stok bulunmaktadır. İsteyen satıcılara ürünler 3 - 8 gün içerisinde ellerine ulaşacak şekilde gönderim sağlanabilir.

Deneme amaçlı ürünü satışa koymak isteyenlere düşük adetli gönderim yapılabilir ancak kargo maliyetinden dolayı toplu alımda verilecek olan fiyattan bir miktar yüksek fiyat verilecektir. Ürünü görmek amaçlı tek adet almak isteyen satıcılara/distribütörlere sadece kargo maliyeti karşılığında gönderim yapılacaktır.

Satışlar için fatura kesilecektir.

Süreç ile alakalı olarak devamında pek çok ürün çıkarılacaktır. Çalışacak olduğumuz satıcılarla/distribütörlerlerle uzun soluklu çalışmayı hedefliyoruz. Şuanki üründen alınan toplu miktara göre min %50, maks %150 oranında satış rakamına göre kar elde edilebilmektedir. Kart ve kutu oyunları bu iki pazarda çok fazla talep gördüğü ve düşük fiyatlı olacağı için ciddi bir satış rakamı elde edilebilir.

Kart oyunumuz hakkında detaylı bilgi ve süreç ile alakalı olarak detaylar için dm den iletişime geçebilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Emre611

Normal Üye
Katılım
22 Ağu 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Kanada Amazon mağazası açıp satış yapabilirsiniz aslında.?
Haklısınız ancak global satış süreci epey enerji ve takip gerektiren bir süreç. Bu ürünümüz haricinde iki farklı ürünümüzü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyoruz ve bunların dışında 2 farklı ürünü daha tasarlamaktayız. Kurgu, tasarım, üretim ve piyasaya çıkarma süreci oldukça yoğun bir enerji gerektiriyor. Ayrıca bu pazarlarda direkt olarak ürünün koyulup satışın yapılması ve belli bir potansiyele ulaşması için çaba ve maddi kaynak gerekiyor. Bu süreçleri zaten aşmış olan satıcı firmalarla bu işi yapmak bizim için çok daha verimli oluyor.
 

eyyup

Normal Üye
Katılım
30 Ağu 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Merhabalar urununuzle ilgili bana genis bir bilgi verirseniz sizinle irtibata gecebilirim.

iyi Gunler.
 
Üst