Kolay Ön Muhasebe Programı

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Kolay Ön Muhasebe Programı

Kolay Ön Muhasebe Programı ile müşteri takibi, cari hesap takibi, fırsat takibi, teklif takibi, stok ve depo takibi, e fatura takibi, finans takibi, borç ve alacaklarınızın takibi, gelir ve giderlerinizin takibini her zaman, her cihazınızdan ve ayrıca mobil olarak hızlı, hatasız ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

“Kolay Ön Muhasebe Programı satışa sunulmadan 90 farklı muhasebe uzmanı, satış uzmanı ve firma sahibinin öneri ve görüşleri alınarak geliştirildi.” Bu nedenle başarılı pratik ve hızlı bir ürün ortaya çıktı. ''

Şirketimiz, Kullanılması kolay Ön Muhasebe Programı geliştirmeye karar verdiğimizde ilk düşündüğümüz konu; ''En İyi Müşteri Deneyimini'' yaratabilmek için bu programın kullanıcıları yani, muhasebeciler, satış ve pazarlama ekipleri, şirket yöneticileri ve sahipleri ile görüşüp beklentilerini dinledik ve tamamen müşteri beklentisine hitap eden bir program geliştirdik. Bu sayede %98 oranında müşteri memnuniyeti sağladık.

Tüm Cihazda Çalışan Akıllı Ön Muhasebe Programı

Akıllı Ön Muhasebe Programı, bulut teknolojisi sayesinde, satış, muhasebe, crm programı ile fırsatlarınıza, tekliflerinize, siparişlerinize, e-faturalarınıza, müşteri bilgilerinize, yönetici karar destek raporlarına akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilir şirketinizi mobil olarak özgürce ve her ortamdan yönetebilirsiniz.

  • Potansiyel Satış Fırsatlarınızı Kaçırmayın
  • Satış Tekliflerinizi Ciro'ya Dönüştürün
  • Siparişlerinizi Hızlı ve Hatasız Sevk Edin
  • 2 Tık ile E Fatura Kesin ve Gönderin
  • Crm İle Müşterilerinizle Güçlü Bağ Kurun
Kolay Ön Muhasebe Programı

Dahil Olan Özellikler:
Elektronik Fatura Programı (Dahil) E Fatura
Kolay Crm Programı
Bulut Crm Programı
Bulut Ön Muhasebe Programı


Bayilik ve Bağımsız satıcı iş ortaklığı programına katılmak ister misiniz ?

Kolay Ön Muhasebe Programı satmak ve çevrenize önermek ister misiniz ? ek gelir veya sürekli gelir fırsatı sizi bekliyor,

20 Müşteri'ye satılmasını sağlamanız durumunda %25 bayi veya satıcı kazanç oranı yani ile her yıl ortalama :75.000 TL Ek gelir yaratabilirsiniz, ( bu gelir müşteri her yıl kullanması durumunda kazancınız olacaktır) 20 müşteriden daha fazla müşteriye ulaşırsanız kazançlarınız katlanarak artacaktır.

ek olarak sizin sağladığınız her müşteri, e fatura kontörü alması ve tüketmesi ile bu kazançlar %8 oranında artacaktır.

tüm bunları hiç bir bilgi ve tecrübeniz olmadan sağlayabileceksiniz. sizlerin tek yapması gereken ihtiyacı olan müşteriyi bize bildirmeniz. hepsi bu.
Sizi dijital çağda yazılım sektöründe gelirlere ortak olmaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için bize sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
Üst