Logo Yazılım Destek

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Logo Destek Hattı
Logo bayi olarak Logo Destek Hattı Sayesinde ve Proje ekibimizin yapacağı analiz ve değerlendirme çalışması ile firmanız ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, kesintisiz ve doğru iş süreçlerini hızlandıracak çözümler üretmektedir.

Logo Erp ve E Fatura E İrsaliye, E defter çözümleri olmak üzere Logo Start 3,Logo Go 3, Go Plus, Go3, Tiger 3, Tiger Plus, Tiger 3 Enterprise, Bordro Plus, Mali Müşavir, Logo Bulut Erp, Logo Crm, Logo Mind insight, Logo Mind navigator, Budget, Logo Wms, Logo Wms Platform, Logo Flow, Logo Mobile Sales, Logo Hrm, Logo J-Hr, Logo İnsan kaynaklari çözümleri, SQL raporlama, Logo rapor dizayn ve tasarımları, Özel uyarlama çalışmaları, Cari hesap tanımlamaları, Malzeme açılışları, Excel Formulleri ve kullanımı, Kasa, Banka açılış işlemleri, Logo Üretim girişleri ve raporlanması, Logo Üretim maliyet hesaplamaları, kar zarar tablosu gibi işlemleri ve dahasını uzman ekibimiz ile uygun fiyat avantajları ile faydalanabilirsiniz. Firmamız, kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli ve disiplinli ekibi ile iş yapış şeklinizi beklentileriniz doğrultusunda değiştirmeyi hedeflemektedir.

Logo Telefon Destek 0532 241 81 88
Müşterilerimizin her zaman yanındayız bize ulaşamadığınız hiçbir zaman yok mesai saatleri içerisinde ofisimizden mesai saatleri dışında 7/24 cep telefonlarımız ile sürekli Logo Destek hattı ile hizmetinizdeyiz.

Logo Yerinde Destek
Ürün kurulumu, yedekleme, veri problemi, form tasarımı ve rapor tasarımı gibi müşteri yerinde müdahale ile çözülebilecek talep ve sorunları kapsar İstanbul un neresinde olursanız olun sorunlarınızı çözebilmek için en kısa sürede yanınızda olur.

Logo Uzak Bağlantı Destek
Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli teknik destek verebilmek için uzaktan destek sistemi ile internet üzerinden bilgisayarınızla sertifikalı teknik departmanımız arasında bağlantı kurarak beklentilerinize en kısa sürede çözüm oluşturuyoruz.

Logo Acil Destek
Müşteride veri kurtarma, yazılım kurulum ve güncelleme gibi gün içinde acil müdahale gerektiren hizmetleri kapsar. Tüm hizmetlerimiz; Bakım anlaşmalı ve sözleşmeli müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Logo Proje Destek
Müşterilerimizde profesyonel bir anlayış ve Logo sertifikalı uzmanlarımız ile proje yönetimi hizmetleri vermekteyiz, bir logo çözümünün işletmenize uygun şekilde analiz edilerek ihtiyaçlarınız belirlenir, uyarlama çalışmaları ile test aşamasına geçilir. Son aşama olarak kullanıcı eğitimleri ile proje devreye alınır.

Logo Eğitim
Müşterilerimizde konumlandırdığımız Logo Yazılım ürünlerini en üst seviyede kullanılmasını ve fayda alınmasını hedeflemekteyiz, Tüm şirket ekiplerinin ve departmanlarının en üst seviyede çözümlerin kullanılması amacı ile Logo Yazılım ürünleri için, Profesyonel ve sertifikalı Logo Yazılım danışmanları tarafından birlikte belirleyeceğim kapsam ve sürede Logo ürün eğitimleri vermekteyiz.

Logo Yıl Sonu Devir İşlemleri
Müşterilerimizin yıl sonu dönem devir işlemleri uzaman danışmanlarımız tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Hiç bir aksaklık yaşamadan Logo devir işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Destek Hizmet Bölgelerimiz
Başta Ankara ve İstanbul ofislerimizle yakın destek hizmetleri, yerinizde destek ve danışmanlık hizmetleri olmak üzere, Ülkemizin tüm il ve ilçelerinde Logo yerinde destek hizmeti, Logo Telefon destek hizmeti, Logo uzak bağlantı destek hizmetleri ile müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.
 

deniz1786

Normal Üye
Katılım
8 Eyl 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Hocam merhaba, geçici bir logo yaptırdık ama memnun değilim. siteye bakıp logo için teklif sunarsanız sevinirim. site adresi
 

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Koniks Üyelerine Özel Destek ve satış hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz,

bir şirket sahibi iseniz bir yazılıma ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz. Özel indirim imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Ayrıca Logo Yazılım kullanıcısı iseniz ve logo destek hizmeti teknik bakım işlerinizde özel fiyatlar ile sizlere hizmet sunabiliriz.

 

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Logo Destek

Logo Destek, bilişim sektöründe 17 yılı aşkın bir tecrübenin oluşumudur. Logo Destek Hattı hizmet konuları; ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi), İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM), Bordro Yönetimi, Depo yönetim sistemleri (WMS), İş Akışı ve Süreç Yönetimi (BPM), Kalite Yönetim Sistemlerini kapsamaktadır. Logo Destek Çözüm Ortakları ve Yetkili Bayilikleri Firmamız yapmış olduğu tüm projelerde müşterilerini kurumsal yazılım sistemlerini esas alan güçlü çözümler sunar. Bu kapsamda LOGO DESTEK Yazılım’ın sektörün öncü yazılım üreticileri Logo Yazılım, Netoloji Yazılım ve QMAD Yazılım ile çözüm ortaklığı ve yetkili bayiliği bulunmaktadır. Logo Yazılım ile Gerçekleştirilen Projeler LOGO DESTEK Yazılım’ın hizmet konuları; • ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) • CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) • İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM) • Bordro Yönetimi, • Depo yönetim sistemleri (WMS) • İş Akışı ve Süreç Yönetimi (BPM) • Kalite Yönetim Sistemlerini kapsamaktadır. Netoloji Yazılım ile Gerçekleştirilen Projeler LOGO DESTEK Yazılım İş Akışı ve Süreç Yönetimi (BPM) Sistemlerini Neoloji Yazılım E-Flow ürünü ile hayata geçirmektedir. E-Flow Şirketinize Nasıl Yardımcı Olabilir? Artan verimlilik, Hesap Verilebilirlik, Görevlerin zamanında tamamlanması, Süresi geçmiş görevlerin kontrol altına alınması, Tüm şirket süreçlerini tek bir noktadan izleyebilme. QMAD Yazılım QMAD Yazılım, tamamen kalite uzmanlarından oluşan bir ekibin 25 yılı aşan tecrübesi ile Kalite Yönetim Sistemleri üzerine yazılımlar sunan bir firmadır. QMAD kalite yönetimi çözümleri ile fırmalara • %90 Sıfır Kagıt • Projeyi 30 günde devreye alma sözü vermektedir. QMAD Modülleri • Doküman Modülü • Görev Yönetimi ve Aksiyon Planı • FMEA ve Kontrol Yönetimi • Mühendislik Değişiklik Yönetimi • Problem Çözme Yönetimi • Denetim Yönetimi • Risk Yönetimi • İstatistiksel Proses Kontrol • Online Raporlama • Logo Proje Yönetimi
 
Son düzenleme:

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Dia Yazılım Bulut Erp ile iş süreçlerinizi bulut teknoloji alt yapısı ile kolay hızlı ve güvenle yönetin.

Muhasebe, Stok, Finans, Banka, Çek, Senet, Personel, Bordro, Demirbaş, Sabit Kıymetler, Teknik Servis Hizmet Yönetimi, E-Ticaret, B2B, B2C, E-Devlet, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, CRM, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Otel ve Restoran Yönetimi, Gelişmiş ve Basit Üretim gibi modülleri için anlık, aylık ve yıllık Dia Yazılım Destek danışmanlık hizmetleri ile şirketinizi kolayca yönetin ve raporlayın.

Şirketinizin ihtiyaç duyacağı tüm dijital dönüşüm çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlıca Ürün Gruplarımız;
 1. Dia Bulut Erp
 2. Müşteri İlişkileri Yönetimi Crm
 3. Robotik Süreç Otomasyonu RPA Yazılımı
 4. Ekip Performans Otomasyonu
 5. Dijital İmza
 6. İ.K ve Bordro Yönetim Sistemi
 7. Depo Yönetim Sistemi
 8. B2B Bayi Yönetim Sistemi
 9. B2B E Ticaret Sistemi
 10. Ödüyo Online Tahsilat Sistemi
 11. RF ID Depo Yönetim Sistemi
 12. Mobil Saha Satış Otomasyonu
 13. Low Code Platform


 
Üst