Logo Yazılım Destek

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Logo Destek Hattı
Logo bayi olarak Logo Destek Hattı Sayesinde ve Proje ekibimizin yapacağı analiz ve değerlendirme çalışması ile firmanız ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, kesintisiz ve doğru iş süreçlerini hızlandıracak çözümler üretmektedir.

Logo Erp ve E Fatura E İrsaliye, E defter çözümleri olmak üzere Logo Start 3,Logo Go 3, Go Plus, Go3, Tiger 3, Tiger Plus, Tiger 3 Enterprise, Bordro Plus, Mali Müşavir, Logo Bulut Erp, Logo Crm, Logo Mind insight, Logo Mind navigator, Budget, Logo Wms, Logo Wms Platform, Logo Flow, Logo Mobile Sales, Logo Hrm, Logo J-Hr, Logo İnsan kaynaklari çözümleri, SQL raporlama, Logo rapor dizayn ve tasarımları, Özel uyarlama çalışmaları, Cari hesap tanımlamaları, Malzeme açılışları, Excel Formulleri ve kullanımı, Kasa, Banka açılış işlemleri, Logo Üretim girişleri ve raporlanması, Logo Üretim maliyet hesaplamaları, kar zarar tablosu gibi işlemleri ve dahasını uzman ekibimiz ile uygun fiyat avantajları ile faydalanabilirsiniz. Firmamız, kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli ve disiplinli ekibi ile iş yapış şeklinizi beklentileriniz doğrultusunda değiştirmeyi hedeflemektedir.

Logo Telefon Destek 0532 241 81 88
Müşterilerimizin her zaman yanındayız bize ulaşamadığınız hiçbir zaman yok mesai saatleri içerisinde ofisimizden mesai saatleri dışında 7/24 cep telefonlarımız ile sürekli Logo Destek hattı ile hizmetinizdeyiz.

Logo Yerinde Destek
Ürün kurulumu, yedekleme, veri problemi, form tasarımı ve rapor tasarımı gibi müşteri yerinde müdahale ile çözülebilecek talep ve sorunları kapsar İstanbul un neresinde olursanız olun sorunlarınızı çözebilmek için en kısa sürede yanınızda olur.

Logo Uzak Bağlantı Destek
Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli teknik destek verebilmek için uzaktan destek sistemi ile internet üzerinden bilgisayarınızla sertifikalı teknik departmanımız arasında bağlantı kurarak beklentilerinize en kısa sürede çözüm oluşturuyoruz.

Logo Acil Destek
Müşteride veri kurtarma, yazılım kurulum ve güncelleme gibi gün içinde acil müdahale gerektiren hizmetleri kapsar. Tüm hizmetlerimiz; Bakım anlaşmalı ve sözleşmeli müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Logo Proje Destek
Müşterilerimizde profesyonel bir anlayış ve Logo sertifikalı uzmanlarımız ile proje yönetimi hizmetleri vermekteyiz, bir logo çözümünün işletmenize uygun şekilde analiz edilerek ihtiyaçlarınız belirlenir, uyarlama çalışmaları ile test aşamasına geçilir. Son aşama olarak kullanıcı eğitimleri ile proje devreye alınır.

Logo Eğitim
Müşterilerimizde konumlandırdığımız Logo Yazılım ürünlerini en üst seviyede kullanılmasını ve fayda alınmasını hedeflemekteyiz, Tüm şirket ekiplerinin ve departmanlarının en üst seviyede çözümlerin kullanılması amacı ile Logo Yazılım ürünleri için, Profesyonel ve sertifikalı Logo Yazılım danışmanları tarafından birlikte belirleyeceğim kapsam ve sürede Logo ürün eğitimleri vermekteyiz.

Logo Yıl Sonu Devir İşlemleri
Müşterilerimizin yıl sonu dönem devir işlemleri uzaman danışmanlarımız tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Hiç bir aksaklık yaşamadan Logo devir işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Destek Hizmet Bölgelerimiz
Başta Ankara ve İstanbul ofislerimizle yakın destek hizmetleri, yerinizde destek ve danışmanlık hizmetleri olmak üzere, Ülkemizin tüm il ve ilçelerinde Logo yerinde destek hizmeti, Logo Telefon destek hizmeti, Logo uzak bağlantı destek hizmetleri ile müşterilerimize çözüm üretmekteyiz.
 

deniz1786

Normal Üye
Katılım
8 Eyl 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Hocam merhaba, geçici bir logo yaptırdık ama memnun değilim. siteye bakıp logo için teklif sunarsanız sevinirim. site adresi
 

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0

Logo Destek

Normal Üye
Katılım
27 Ağu 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Koniks Üyelerine Özel Destek ve satış hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz,

bir şirket sahibi iseniz bir yazılıma ihtiyacınız var ise bize ulaşabilirsiniz. Özel indirim imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Ayrıca Logo Yazılım kullanıcısı iseniz ve logo destek hizmeti teknik bakım işlerinizde özel fiyatlar ile sizlere hizmet sunabiliriz.

 
Üst