Ukrayna'ya Tekstil Ürünleri Göndermek

Sultan

Bronz Üye
Selamlar herkese. Ukrayna'ya 2 kere gittim. Önümüzdeki aylarda 3. kez gidicem. Bilenler bilir ki Ukrayna'da tekstil ürünleri hariç her şey bize göre çok ucuz. O yüzden bir firmayla anlaştım, toptan tekstil ürünleri alıp kargoyla veya bir şekilde Ukrayna şehirlerindeki mağazalara satmayı planlıyorum. Faturasız alacağım için fatura falan kesemiycem. Bu iş için en kısa yol nedir ? Yardımcı olacakların veya birlikte çalışabileceğim kişilerin mesajlarını bekliyorum.

chanakcan

Bronz Üye
Merhaba, giyim konusunda birlikte çalışabiliriz. Elimde tedarik edebileceğimiz birkaç örnek mevcut. Bu ürünlerin Ukrayna'da pazar araştırmasının yapılması lazım. Gerçi savaş ortamında ne kadar verimli bir çalışma olur o da ayrı bir konu. Ukrayna harici başka bölgeler için de bağlantılarınız mevcutsa konuşabiliriz.

Arjen

Normal Üye
Selamlar herkese. Ukrayna'ya 2 kere gittim. Önümüzdeki aylarda 3. kez gidicem. Bilenler bilir ki Ukrayna'da tekstil ürünleri hariç her şey bize göre çok ucuz. O yüzden bir firmayla anlaştım, toptan tekstil ürünleri alıp kargoyla veya bir şekilde Ukrayna şehirlerindeki mağazalara satmayı planlıyorum. Faturasız alacağım için fatura falan kesemiycem. Bu iş için en kısa yol nedir ? Yardımcı olacakların veya birlikte çalışabileceğim kişilerin mesajlarını bekliyorum.
Ben belarusta yaşıyorum bende burada o işi yapmak istiyorum ama pek Türkiye'de çevrem yok ve Belarus parası 8 katimiz kompedan işine özellikle sıcak bakıyorum